Nasze Programy
Super-Ludzie
19:00

Swoją postawą motywują innych do działania i udowadniają, że niczym nie różnią się od osób sprawnych fizycznie oraz łamią wszelkie stereotypy.

Wśród nich możemy wyróżnić m.in.: Rafała Wilka - kiedyś żużlowca, a obecnie - mistrza paraolimpijskiego w handbike’u, niewidomego Marcina Suwarta, który uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin sportowych - triathlon, Monikę Jaworską - niesłyszącą motocyklistkę, Bartka Mroza - pierwszego polskiego parabadmintonistę, którego celem jest propagowanie badmintona w Polsce, Sebastiana Lutego - pomysłodawcę projektu Avalon Extreme, który szerzy ideę uprawiania sportów ekstremalnych wśród osób niepełnosprawnych i sam bierze udział w wyścigach samochodowych oraz Kamilę Kubas, utytułowaną parakajakarkę, która zaraża swoim optymizmem i hartem ducha.

W programie towarzyszymy im z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię. Nasi bohaterowie mogą być przykładem dla wielu ludzi, ponieważ pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia istnieją tylko w naszej wyobraźni. „SuperLudzie" to program, który łamie wszelkie stereotypy. Cykl prowadzi Maciej Dowbor.

Seria została wyprodukowana przez Macieja Dowbora i Andrzeja Szajewskiego w ramach spółki DASH MEDIA GROUP.

$altEventTitle