Tytuł miss za seks. Jak jest naprawdę?

Okazuje się, że aby zostać miss, trzeba mieć naprawdę silną psychikę. Niemoralne propozycje dla kandydatek walczących o tytuł tej najpiękniejszej to norma. - W każdej takiej sytuacji jest nić prawdy są to konkursy które opierają się na powierzchowności to jest prezentowanie wdzięków ładnych dziewczyn, urody rożnych walorów fizycznych, zdarzają się takie sytuacje – zdradziła Marcelina Chmielowska, Miss Uniwerse 2014.

- Konkursy piękności wymknęły się spod kontroli, przekształciło się w targowisko próżności – mówi feministka Agata Czarnacka. - Tam są piękne kobiety, są pieniądze, które mają mężczyźni, Na pewno czyha masa pokus, żeby ulec facetowi z grubą kasą – dodaje Kazimiera Szczuka. Przeciwnego zdania jest Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS twierdzi, że przeciwniczki konkursu, zwyczajnie zazdroszczą kandydatkom urody. - One nie startują bo nie spełniają oczywistych wymogów niech sobie zrobią konkurs takich pań feministek i porównamy które są ładne! - powiedziała.

Kiedy Aneta Kręglicka zdobywała koronę Miss Universe nikt nie mówił o dyskryminacji. Wtedy cieszyła się cała Polska. Teraz wiele dziewczyn marzy o tym, żeby powtórzyć ten sukces.