Wyjazdowe posiedzenie klubu PO - sondaże fatalne, trzeba działać

Wyjazdowe posiedzenie klubu Platformy Obywatelskiej będzie poświęcone ustaleniu strategii na przyszłość, a nie rozliczaniu błędów z prezydenckiej kampanii wyborczej.

 

Szef klubu PO Rafał Grupiński mówił dziennikarzom, że spodziewa się merytorycznej dyskusji na temat planów na najbliższą przyszłość Platformy. "Mamy ponad 260-osobowy klub parlamentarny. Będziemy starali się wykorzystać wiedzę, doświadczenie życiowe, samorządowe, gospodarcze po to, by zbierać dobre pomysły w otwartej dyskusji dla zespołu programowego, żeby też w jakimś sensie oczywiście mobilizować się do dobrej pracy przez najbliższe miesiące do tego ostatecznego, jesiennego rozstrzygnięcia" - powiedział Grupiński.

"Niezależnie od tego, jakie czasami pokazujemy słabości, chociażby w zachowaniu niektórych naszych ludzi, czy w jaki to czasami sposób nie do końca może przekonujący pewne sprawy załatwiamy, to wydaje mi się, że jednak warto zaufać sprawdzonej ekipie jeśli chodzi o rządzenie państwem, szczególnie przy zmianie w Pałacu Prezydenckim" - dodał.

(źr. PAP)