Superstacja Patronem Medialnym Gali Finałowej Miss Polski na Wózku 2015 – zapraszamy!

Superstacja Patronem Medialnym Gali Finałowej Miss Polski na Wózku 2015 – zapraszamy!

Już 25. lipca o godzinie 20.00 zapraszamy do Amfiteatru Bemowo (Warszawa, ul. Raginisa 1).

 

Wybory Miss Polski na Wózku to przedsięwzięcie organizowane przez Fundację Jedyna Taka mające na celu zmianę wizerunkową kobiet z niepełnosprawnością. Fundacja poprzez swoje działania podkreśla, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, ma prawo czuć się piękna i tak być odbierana przez społeczeństwo. W trakcie Gali Finałowej prezentuje się najpiękniejsza dwunastka, wybrana poprzez głosowanie internautów oraz dwie dzikie karty przyznane przez jury. Powalczą one o tytuł Miss Polski na Wózku, a także I Wicemiss, II Wicemiss, Miss Foto, Miss Popularności oraz Miss Publiczności. W 2013 roku Miss Polski na Wózku została Olga Fijałkowska, w zeszłym roku Julia Torla. Komu przekaże koronę? Dowiemy się już 25. lipca.

 

 

W tym roku Galę umili nam występ Artura Chamskiego, piosenkarza i aktora związanego z Teatrem Buffo, Marka Kaliszuka, polskiego aktora teatralnego, musicalowego, filmowego oraz piosenkarza i gwiazdy wieczoru – Donatana i Cleo! Przez całe wydarzenie poprowadzi nas Conrado Moreno.

 

Jeśli jednak nie możesz się pojawić – nic straconego. W tym roku Gala Finałowa będzie streamowana na kanale Fundacji na Youtube, po to, by osoby z całego kraju (i świata) mogły się zjednoczyć we wspólnej zabawie i kibicować wybranym finalistkom! Co więcej na tegorocznej Gali Finałowej pojawi się tłumacz migowy. Bo każdy zasługuje na równe traktowanie.

 

Organizator Konkursu: Fundacja Jedyna Taka

 

Współorganizatorzy konkursu: Urząd Miasto Stołeczne Warszawa oraz Bemowskie Centrum Kultury art.bem, Stołeczna Estrada
Patronat honorowy: Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, Rzecznik ds. osób z niepełnosprawnością Jarosław Duda