Lekkoatletyczne MŚ - znamy skład reprezentacji Polski

Lekkoatletyczne MŚ - znamy skład reprezentacji Polski

Skład reprezentacji Polski na 15. lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Pekinie (22-30 sierpnia):

 

K O B I E T Y

 

100 m, 4x100 m

Marika Popowicz (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL)

 

200 m, 4x100 m

Marta Jeschke (SKLA Sopot)

Anna Kiełbasińska (AZS AWF Warszawa)

 

400 m, 4x400 m

Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz)

Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin)

Patrycja Wyciszkiewicz (SL Olimpia Poznań)

 

800 m, 4x400 m

Joanna Jóźwik (AZS AWF Warszawa)

 

800 m, 1500 m

Angelika Cichocka (SKLA Sopot)

Sofia Ennaoui (LKS Lubusz Słubice)

 

1500 m

Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście)

 

100 m ppł

Karolina Kołeczek (MUKS Wisła Junior Sandomierz)

 

400 m ppł, 4x400 m

Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław)

 

wzwyż

Kamila Lićwinko (Podlasie Białystok)

 

kula

Paulina Guba (OKS Start Otwock)

 

dysk

Żaneta Glanc (OŚ AZS Poznań)

 

młot

Anita Włodarczyk (RKS Skra Warszawa)

Joanna Fiodorow (OŚ AZS Poznań)

Malwina Kopron (OŚ AZS Poznań)

 

oszczep

Maria Andrejczyk (LUKS Hańcza Suwałki)

 

siedmiobój

Karolina Tymińska (SKLA Sopot)

 

chód 20 km

Agnieszka Dygacz (AZS AWF Katowice)

 

4x100 m

Agata Forkasiewicz (AZS AWF Wrocław)

Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław)

 

4x400 m

Martyna Dąbrowska (UKS 19 Bojary Białystok)

Justyna Święty (AZS AWF Katowice)

 

M Ę Ż C Z Y Ź N I

 

200 m, 4x400 m

Karol Zalewski (AZS UWM Olsztyn)

 

800 m

Adam Kszczot (RKS Łódź)

Marcin Lewandowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL)

Artur Kuciapski (AZS AWF Warszawa)

 

110 m ppł

Artur Noga (SKLA Sopot)

 

400 m ppł

Patryk Dobek (SKLA Sopot)

 

3000 m z przeszkodami

Krystian Zalewski (UKS Barnim Goleniów)

 

wzwyż

Sylwester Bednarek (RKS Łódź)

 

tyczka

Paweł Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL)

Piotr Lisek (OSOT Szczecin)

Robert Sobera (AZS AWF Wrocław)

 

kula

Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)

Konrad Bukowiecki (PKS Gwardia Szczytno)

 

dysk

Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław)

Robert Urbanek (MKS Aleksandrów Łódzki)

 

młot

Paweł Fajdek (Agros Zamość)

Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok)

 

oszczep

Marcin Krukowski (Warszawianka)

 

dziesięciobój

Paweł Wiesiołek (Warszawianka)

 

chód 50 km

Rafał Augustyn (LKS Stal Mielec)

Łukasz Nowak (OŚ AZS Poznań)

Adrian Błocki (AZS AWF Katowice)

 

4x400 m

Jakub Krzewina (WKS Śląsk Wrocław)

Łukasz Krawczuk (WKS Śląsk Wrocław)

Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław)

Michał Pietrzak (AZS AWF Katowice)

Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)

(PAP)