Kopacz o Dornie i Napieralskim: Rozumieją jakim zagrożeniem są rządy Kaczyńskiego

- Są z nami dzisiaj trzy osoby, osoby które dołączą do naszej drużyny i które rozumieją jakim zagrożeniem dla naszego kraju są rządy Jarosława Kaczyńskiego i które ilustrują, że Platforma Obywatelska jest formacją otwartą - powiedziała premier Kopacz przedstawiając na posiedzeniu Rady Krajowej PO Mazowieckiego, Napieralskiego i Dorna.

 

- Od dziś jest ze mną nowa, wilka drużyna, drużyna zdeterminowanych gotowych do walki o sprawy Polaków; ludzi, którzy mają zapał, którym wciąż się chce ciężko pracować i którzy kochają Polskę, są z niej dumni, a nie skarżą się na nią u sąsiadów - podkreśliła Kopacz.

 

Dodała, że PO powinna zwyciężyć, jako "koalicja wolnych ludzi", bo "stawką tych wyborów jest przyszłość, przyszłość wszystkich Polaków".

 

Wcześniej podkreślała, że na listach Platformy znajdą się także ludzie do tej pory niezwiązani z polityką. - Chcę powiedzieć o tych, którzy jeszcze niedawno byli naukowcami, lekarzami, sportowcami, ludźmi, którzy w swoim życiu bardzo wiele osiągnęli, ale nie zajmowali się polityką. Oni teraz wchodzą zdecydowanie w kampanię, biorą na siebie niekiedy odpowiedzialność liderów list w swoich okręgach - mówiła premier.

(PAP)