Od północy cisza wyborcza. W niedzielę wybierzemy posłów i senatorów

Całkowity zakaz agitacji wyborczej, organizowania wieców, rozklejania plakatów, a także publikowania sondaży przedwyborczych. O północy rozpoczyna się cisza wyborcza, która potrwa do końca niedzielnego głosowania. Za jej złamanie grożą wysokie kary, sięgające nawet miliona złotych.
 
Głosować w wyborach parlamentarnych będzie można w niedzielę od godziny siódmej rano do dwudziestej pierwszej. Każdemu przysługiwać będą dwa głosy - jeden z wyborach do Sejmu, drugi - w wyborach do Senatu.
 
 
W wyborach do Sejmu  każdy dostanie książeczkę, w której na pierwszej stronie jest informacja, w jaki sposób głosować, na drugiej jest spis treści, a dalej są kartki z listami wyborczymi. By głos był ważny - stawiamy znak "x " tylko przy jednym wybranym nazwisku z całej książeczki.
 
Karty senackie będą znacznie prostsze. W okręgach do Senatu startuje co najwyżej kilkoro kandydatów.
 
Pierwsze sondażowe wyniki będą znane w niedzielę o godzinie dwudziestej pierwszej. W Superstacji w specjalnym wydaniu Finału Dnia przedstawi je Karolina Kozińska. Komentarze w studiu wyborczym parlament 2015 zbierać będzie Grzegorz Łaguna, a na opinie widzów w programie bez ograniczeń będzie czekał Jacek Zimnik.