Putin spotyka się z byłą żoną Ruperta Murdocha?

Putin spotyka się z byłą żoną Ruperta Murdocha?
PAP/EPA

Pismo, specjalizujące się w doniesieniach z życia celebrytów, powołuje się na „plotki krążące po korytarzach władzy – od Waszyngtonu po Europę i Azję”. Dodaje, że doniesienia o związku tych dwojga krążą już od kilku lat, od czasu rozwodów Putina i Deng. „US Weekly” pisze, powołując się na źródło bliskie prezydenta Rosji, że związek jest „poważny”.

 

W kwietniu 2014 roku Kreml poinformował o rozwodzie Putina z Ludmiłą. To małżeństwo rozpadło się po 30 latach. Po tym rozwodzie pojawiły się pogłoski o romansie Putina z rosyjską gimnastyczką Aliną Kabajewą. Tabloidy sugerowały nawet, że Kabajewa zaszła z Putinem w ciążę i że poród odbył się w marcu 2015 roku w Szwajcarii. Kreml wielokrotnie dementował te doniesienia.

 

Murdoch wniósł o rozwód z Deng w czerwcu 2013 roku, po 13 latach małżeństwa. „US Weekly” pisze, że podobno nabrał podejrzeń, że jego żona miała romans z byłym brytyjskim premierem Tonym Blairem. Obecnie Murdoch jest mężem supermodelki Jerry Hall, która była przedtem związana z Mickiem Jaggerem.

 

„US Weekly” przyznaje, że pani Deng nie widziano jeszcze „w romantycznych okolicznościach z rosyjskim przywódcą”. Była jednak kilka dni temu widziana, kiedy wchodziła na jacht Romana Abramowicza, przyjaciela Putina, na wyspie Saint Barthelemy (Małe Antyle).(PAP)