Szydło: nie widzę powodu do dyskusji o zmianach w rządzie

"Rząd w tej chwili zajmuje się tym, co do niego należy, czyli pracuje nad kolejnymi zmianami, projektami i programami. Każdy z ministrów odpowiada za swój resort, za to, co w tym resorcie się dzieje i każdy z ministrów będzie oceniany. Ja takiej oceny ministrów będę również dokonywać. Ja również będę oceniana. To jest normalna rzecz" - powiedziała dziennikarzom Beata Szydło, która przebywa z wizytą w USA.

 

Premier poinformowała, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Rady Ministrów, na którym zostanie podsumowane pierwsze pół roku rządu. "Każdy z nas, ja również, będziemy oceniani. Będziemy musieli rozliczyć się z tego, jak pracujemy i co robimy" - powiedziała Beata Szydło.

 

"Natomiast my w tej chwili koncentrujemy się na rządzeniu. Nie widzę powodu do dyskusji o zmianach w rządzie. Widzę powód do dyskusji o tym, co rząd powinien robić w następnych tygodniach, miesiącach i w jaki sposób wprowadzać te zmiany, do których zobowiązaliśmy się w stosunku do wyborców w kampanii" - podkreśliła szefowa rządu.

 

(PAP)