Ed Sheraan odwołał koncert w St. Louis. Fani są zdruzgotani

Ed Sheeran odwołał koncert w St. Louis. Nie odbył się ze względów bezpieczeństwa. Organizator koncertu Eda Sheerana ogłosił, że show zostało odwołane z powodu fali protestów w mieście. Mieszkańcy wyszli na ulice po tym, jak miejscowy policjant został uniewinniony w sprawie zastrzelenia 24-letniego Afroamerykanina. Wcześniej taką samą decyzję podjął zespół U2, który miał zagrać w St. Louis w sobotni wieczór.

 

 

Robert Pattinson zerwał zaręczyny? Dziewczyna aktora nie po raz pierwszy pojawiła się bez pierścionka zaręczynowego. Piosenkarka na Tygodniu Mody w Nowym Jorku przyciągnęła wzrok paparazzich nie tylko z powodu oryginalnej fryzury ale w blasku biżuterii po pierścionku zaręczynowym nie było śladu. Para zaręczyła się w 2015 roku. Od tego czasu media wielokrotnie podawały informacje o zbliżającym się ślubie. Nigdy jednak się one nie spełniły. Brak pierścionka na palcu wokalistki od dłuższego czasu najprawdopodobniej oznacza zerwanie zaręczyn.

 


Brooklyn Beckham skarży się, że jest prześladowany. W ostatnim wywiadzie zdradził, że jest nękany w szkole przez studentki. Fanki nie pozwalają mu prowadzić spokojnie studenckiego życia. „Lubię ludzi ze szkoły, ale jest tam kilka fanek… czasem muszę mówić: wiesz, spędzę z tobą ze cztery lata, więc wyluzuj. To znaczy, jest coraz lepiej. Rozumieją to i szanują, ale na początku to dla nich to był ogromny szok” - powiedział Brooklyn Beckham.