Kaczyński: droga Zjednoczonej Prawicy prowadzi do "sukcesu"

Kaczyński podkreślił, że Zjednoczona Prawica jest "ciągle razem" i idzie tą drogą, która została wybrana ponad dwa lata temu i która - według niego - prowadzi do "sukcesu".

 

"Nie chodzi tutaj o sukcesy naszych partii, chodzi o sukcesy Polski, chodzi o rozwój społeczny, o poprawę sytuacji społecznej, o rozwój gospodarczy, o porządkowanie różnych dziedzin życia publicznego" - mówił prezes PiS. "Robimy to i z satysfakcją - a jednocześnie ogromną wdzięcznością - zauważamy, że to ma społeczne poparcie" - zaznaczył Kaczyński.

 

Przekonywał również, że społeczeństwo rozumie i chce realizacji programu Zjednoczonej Prawicy. Według Kaczyńskiego obywatele uważają, że w Polsce "mamy rzeczywiście do czynienia z +dobrą zmianą+". "I ta dobra zmiana jest właśnie zmianą dla Polaków, dla wszystkich Polaków, niezależnie od tego, jakie mają poglądy polityczne, niezależnie od tego, gdzie mieszkają - czy w Warszawie, czy w jakimś mniejszym ośrodku, czy na wsi - jest po prostu zmianą dla narodu".

 

"Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że jesteśmy wdzięczni" - wskazał Kaczyński. Prezes PiS dziękował za to poparcie, bo - jak dodał - bez niego ugrupowanie rządzące nie byłoby w stanie wprowadzać zmian w Polsce.

 

(PAP)