Pełna nowości i sprawdzonych hitów. Polsat zaprezentował nową ramówkę

Tłum dziennikarzy, fotoreporterów, największe gwiazdy muzyki, filmu i sportu. Prezentacja nowej ramówki Polsatu to wydarzenie, na które czekał cały show-biznes, a przede wszystkim widzowie. I tak,  wiosną, po krótkiej przerwie wraca na antenę "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" z nową jurorką - zwyciężczynią brytyjskiej edycji show, Olą Jordan - która zastąpi Beatę Tyszkiewicz.

 

W wiosennej ramówce pojawią się też nowości, programy randkowe: "Wyjdź za mnie" oraz "Umów się ze mną" - polska wersją bijącego na świecie rekordy popularności formatu „Take Me Out”. 

Trzecia nowa propozycja to "The Story Of My Life. Historia naszego życia". W programie Katarzyny Montgomery celebryckie pary dowiedzą się jak będzie wyglądać ich życie na starość.

 

Nie zabraknie także sprawdzonych hitów. Stacja kontynuuje emisję popularnego widowiska "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kolejna już grupa gwiazd po raz kolejny wcieli się w ikony muzyki popularnej.

 

Polsat nie zapomina też o widzach, którzy przed telewizorem chcą się zdrowo pośmiać. To z myślą o nich stacja ponownie umieściła w swojej ramówce program satyryczny: "Kabaret na żywo".