Waszczykowski w szpitalu, Terlecki wyszedł niedawno z SOR-u. Kłopoty ze zdrowiem w szeregach PiS-u

B. szef MSZ Witold Waszczykowski jest w szpitalu na kilkudniowych badaniach - poinformowała w poniedziałek PAP rzeczniczka PiS Beata Mazurek.
 
Wcześniej portal onet.pl podał, że Waszczykowski trafił w poniedziałek do Wojskowego Instytutu Medycznego na ul. Szaserów. Według portalu były minister spraw zagranicznych ma mieć problemy z oddychaniem.
 
Waszczykowski, obecnie poseł PiS, od listopada 2015 r. do stycznia br. pełnił funkcję szefa polskiej dyplomacji. 
 
Po krótkim pobycie na SOR wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki jest już w domu; z jego zdrowiem jest ok - napisała w niedzielę na Twitterze rzecznik PiS Beata Mazurek.
 
Z powodu złego stanu zdrowia wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) nie przybył na niedzielne spotkanie z mieszkańcami podtarnowskich Ciężkowic. Spotkanie, w którym wzięło udział kilkadziesiąt osób, poprowadził poseł PiS Włodzimierz Bernacki.
 
"Otrzymałem informację na temat naszego dzisiejszego gościa wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego. Otóż pan wicemarszałek jest pod opieką lekarzy w SOR-ze w Krakowie. Nie chcę wchodzić w szczegóły, natomiast jego stan zdrowia sprawia, że nie może uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu" - powiedział na początku spotkania Bernacki.
 
Zaznaczył, że jego stan zdrowia "nie jest niedobry". "Nie ma powodu zamartwiać się o stan marszałka, jest podawana mu kroplówka, otrzymuje leki na przypadłość, która powraca co jakiś czas, mamy nadzieję, że szybko wróci do sił" – dodał Bernacki. (PAP)
 
(PAP)