Piątki dla uczniów, którzy stawią się na spotkanie z premierem Morawieckim

W weekend kampanijny PiS-bus będzie m.in. w Staszowie, Opatowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Bochni i Brzesku; planowane są też spotkania z udziałem szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego - w Gorlicach i Nowym Sączu - poinformowała w środę na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.
 
"W weekend ponownie rusza #PiSBus. Sobota: 15.30 Rynek, Staszów. 17.00 Rynek, Opatów. 18.15 Sala Zespołu Szkół nr 1, Osiedle Słoneczne 33, Ostrowiec Św. Niedziela: 15.00 Kopalnia Soli Wieliczka Szyb Regis, pl. Kościuszki 9. 16.15 Rynek, Bochnia. 17.15 Rynek, Brzesko" - napisała Mazurek.
 
Zapowiedziała również dwa spotkania z udziałem prezesa PiS. W sobotę Jarosław Kaczyński ma się spotkać z mieszkańcami Gorlic w lokalnym centrum kultury. Z kolei w niedzielę, o godz. 16, weźmie udział w spotkaniu z wyborcami w bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.
 
Mazurek poinformowała też o szczegółach planowanych na weekend konwencji regionalnych PiS, w których udział wziąć mają zarówno lider PiS, jak i premier Mateusz Morawiecki. Śląska konwencja rządzącej partii ma się odbyć w piątek o godz. 18 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W sobotę o godz. 12 w centrum wystawienniczym planowana jest konwencja PiS w Kielcach, a w niedzielę o tej samej porze - w Krakowie (w Centrum Kongresowym).
 
We wtorek o planowanych na nadchodzący weekend trzech konwencjach regionalnych informował szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.
 
(PAP)