Kaczyński: Tylko my możemy zmieniać Polskę, zapewnić Polakom lepszy los

Kaczyński powiedział na konwencji PiS, że partia ta robi wszystko, by m.in. ceny prądu się nie podnosiły, ale "ta druga strona próbuje wykorzystać preteksty propagandowe, by rabować Polaków, oszukiwać Polaków".
 
"I dlatego wszelkiego rodzaju zapowiedzi, które padają, choćby dzisiejszego ranka, są po prostu śmiechu warte. Tylko my możemy zmieniać Polskę, tylko my możemy zapewnić Polakom lepszy los; to jest ta podstawowa prawda. Ale nie uczynimy tego bez ogromnego wysiłku, wysiłku intelektualnego i wysiłku, który możemy określić jako moralny i wreszcie wysiłku organizacyjnego; to jest przed nami" - mówił prezes PiS.
 
Podkreślił, że jest głęboko przekonany, "że ten tłum koleżanek i kolegów, którzy tutaj stoją i siedzą, to jest zapowiedź tej determinacji, tej, którą musimy wykazać, począwszy od najbliższego miesiąca, począwszy od 2019 r.".
 
"To, co powinniśmy wynieść z tego dzisiejszego spotkania to świadomość naszej szczególnej misji, tego kierunku, o którym będą mówić pan premier, pani premier i sojusznicy - to przede wszystkim przeświadczenie, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki, ale tę rękę trzeba wyciągnąć i to musi być bardzo silna ręka, to musi być bardzo wielki wysiłek. I tego nam wszystkim życzę. Niech ten dzień będzie zapowiedzią nowych wielkich zwycięstw nie PiS, tylko zwycięstw Polski" - powiedział prezes PiS. 
 
(PAP)