Złapała mnie na dziecko - syn gwiazdora disco polo znów szokuje

Daniel wziął ślub z ciężarną partnerką, Eweliną, i krótko po tym w ich domu zaczęło dochodzić do awantur. Musiały być ostre, bo skończyły się interwencją policji.

 

Sprawę komentowali publicznie nie tylko sami zainteresowani, ale również ich rodzice, krewni, sąsiedzi oraz... ksiądz.

 

"Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć, było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz, gdy przestałem tam jeździć, wysłali Ewelinę do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia" - napisał syn piosenkarza.

 

Dodał też, zwracając się wprost do żony: "Gó***ara osiemnastoletnia złapała mnie na dziecko, balowała ze mną, a teraz jej wszystko nie pasuje. Wypad do swoich Russocic, gó***aro" .

 

W 2018 roku Daniel M. został oskarżony o znieważenie policjantów. Sprawę umorzono, ale wyznaczono podejrzanemu 2-letni okres próbny i 3 tys. zł do przekazania na cele charytatywne.

 

Na początku stycznia tego roku 28-latek nie chciał wpuścić do domu swojej małżonki, doszło do szamotaniny. Wezwani funkcjonariusze znaleźli również u syna wokalisty zespołu Akcent narkotyki.