Przerażające wizje Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz zapowiada straszliwą wojnę [WIDEO]

Zdaniem najpopularniejszego jasnowidza w Polsce, jesienią 2019 dojdzie do dużego konfliktu dyplomatycznego, który przerodzi się w wojnę na bliskim wschodzie.

 

"Mam odczucie, że może dojść do dyplomatycznego konfliktu lub wręcz militarnego – choć jest to mało prawdopodobne – między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Wszak Turcja są w NATO, USA są w NATO, ale może chodzić o jakieś interesy związane z Turcją" - opowiadał Jackowski.

 

"Na pewno moment konfliktu Turcja-USA będzie zapowiedzią i preludium do czegoś o wiele gorszego. Co się zacznie dziać na Bliskim Wschodzie" - dodał.

 

Wizje, których doznawał jasnowidz z Człuchowa w trakcie sesji na żywo brzmiały przerażająco. Zdaniem Jackowskiego, w 2019 roku czeka nas ogromna tragedia.

 

"Wydarzy się jakaś masakra. Będzie się mówiło o słowie „masakra”. Przypomina mi to moje odczucie z grudnia ubiegłego roku. Powiedziałem wtedy, że będzie się mówiło o jakimś regionie w świecie lub państwie – nie wiem gdzie – że to będzie sytuacja beznadziejna. Teraz mi się kojarzy słowo „masakra”. Gdzieś się ona wydarzy" - zapowiedział.