Szczere wyznanie Mariusza Pudzianowskiego. Opowiedział o alkoholu i paleniu marihuany [VIDEO]

Szczere wyznanie Mariusza Pudzianowskiego. Opowiedział o alkoholu i paleniu marihuany [VIDEO]
fot. PAP

Słowa Mariusza Pudzianowskiego dla wielu fanów nie będą dużym zaskoczeniem, okazuje się, że Pudzian jest sportowcem "z krwii i kości".

 

„Powiem prosto z mostu – nie lubię alkoholu. Piwo czasami na koniec tygodnia kiedy skończę trening w sobotę, dwa trzy piwa wypiję żeby rozluźnienie było.”

 

„Co do alkoholu – oczywiście, że abstynentem nie jestem i pije. Nie pije żadnych wynalazków, lubię słodkie alkohole, ale zdarza mi się. Czasami jak impreza w domu jest z ojcem siadamy, 3/4 bierzemy albo we dwóch robimy ją albo w trzech. Nie lubię upić się, nigdy mnie się nie zdarzyło żebym był pijany. Normalnie usiądę przy stole z ojcem i wypiję jak poczciwy Polak” – stwierdził Pudzian.

 

Z tematu alkoholu Pudzianowski płynnie przeszedł do innej używki, a mianowicie marihuany. Tutaj również nie było dużych zaskoczeń, choć niektórzy zauważyli, że jak na osobę o konserwatywnych poglądach, to jednak Mariusz Pudzianowski prezentuje bardzo luźne podejście do tegoż specyfiku.

 

„Co do maryśki. Oczywiście, że próbowałem maryśkę. Po to człowiek to stworzył, żeby tego spróbować. Zdarzyło mi się parę razy zapalić. Nie lobie tego, jakoś tak dziwnie człowiek zakręcony. Trochę powinno się to wszystko negować i pilnować tego. Nie lubię, ale zdarzyło mi się kilka razy ze zapaliłem. Chłopaki nabili w taka szklana fifkę, sprężynkę jakaś gdzieś tam wkładali, no i gdzieś parę razy mi się zdarzyło przypalić.”

 

„Nie lubię tego po prostu, nie popieram tego, choć mówią, że marihuana lecznicza jest potrzebna. I oczywiście poczytałem sporo artykułów, bo jestem ciekawy takich nowinek, ciekawostek, no i chyba jednak jest to dobre.”

 

„Ale oczywiście tych młodych dzieciaków powinno się pilnować, dlatego, że oni jeszcze nie mają wyrobionego charakteru, własnego zdania i są podatni na rożne takie nowinki, jak to smakuje. Tylko gorzej jak ten człowiek młody nie ma charakteru i popłynie.”

 

 

 

Źródło: Youtube.com/MariuszPudzianowski   / Telewizja Superstacja