Fundacja pro-life wydała poradnik ''Jak powstrzymać pedofila''? To reakcja na kartę LGBT

Fundacja pro-life wydała poradnik ''Jak powstrzymać pedofila''? To reakcja na kartę LGBT
fot. pixabay.com

"Środowiska promujące edukację seksualną dążą do tego, by jak najszybciej oswoić dzieci z seksem i przekazać im wiedzę oraz umiejętności niezbędne do rozpoczęcia współżycia. (…) Jednocześnie, te same środowiska promują patologie seksualne (…) w ramach tzw. parad równości oraz żądają legalizacji w naszym kraju tzw. małżeństw homoseksualnych. Wszystko po to, by mieć łatwiejszy dostęp do rozbudzonych seksualnie dzieci" - mówią autorzy poradnika, dostępnego na stronie stoppedofilii.pl

 

Co znajdziemy w środku, według przedstawicieli fundacji, poradnik jest przede wszystkim zestawem konkretnych wskazówek dla rodziców, które mają uchronić dzieci przez pedofilami oraz edukacją seksualną.

 

"Edukatorzy seksualni, deprawatorzy i pedofile chcą abyś nie interesował się tym, co się dzieje w szkole czy przedszkolu Twojego dziecka. Wykorzystanie bierności oraz braku wiedzy i zaangażowania rodziców, to ich najgroźniejsza broń i największa przewaga, dzięki której zdeprawowali już setki dzieci w całej Polsce. Być może jutro będą w szkole Twojego dziecka…" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej, z której pobrać można poradnik.

 

Oprócz tego, w serwisie odnaleźć można również specjalne pismo - oświadczenie, którego zadaniem jest ochrona dziecka przed ewentualnymi lekcjami prowadzonymi przez edukatorów seksualnych.

 

Źródło: StopPedofilii.pl / Telewizja Superstacja