Braun ostro o wywiadzie z Godek: ''Nominuję funkcjonariusza Mazurka w plebiscycie bydlak tygodnia''

Braun ostro o wywiadzie z Godek: ''Nominuję funkcjonariusza Mazurka w plebiscycie bydlak tygodnia''
fot. screen youtube.com/faktyrmffm / PAP

Kontrowersyjnemu reżyserowi i niedawnemu kandydatowi na prezydenta Gdańska zdecydowanie nie podobała się postawa dziennikarza prowadzącego poranne, polityczne rozmowy na antenie radia RMF FM. Jego zdaniem, Pani Kaja Godek została zaproszona tylko po to, aby następnie zostać ośmieszona.

 

"Polecam, bo to jest instruktaż. Każdy, kto chce działać politycznie, ale też każdy, kto chce świadomie rezonować politycznie, kto nawet nie włączając się w aktywność partyjną, chce być tylko bardziej świadomym wyborcą, czy też wspierającym akcję polityczną, niech słucha, ponieważ właśnie słyszeliśmy tam, jak człowiek – na co dzień przecież cechujący się jakąś bystrością, jakimś, może szczątkowym, ale jednak wyczuciem formy, taktu – tutaj zamienia się w bezwzględnego funkcjonariusza, którego celem nie jest uzyskanie odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Celem jest zniszczenie rozmówcy, pojmowanego jako przeciwnik do zniszczenia. Tak działa otulina propagandowa POPiS-u" - stwierdza reżyser.

 

Były kandydat na prezydenta RP przekonuje, że powinno się utworzyć internetową akcję pt. "bydlak tygodnia" czy też "szuja miesiąca".

 

"Proszę Państwa, może niech to będzie jakiś pożytek z tego całego wydarzenia. Może weźmiecie Państwo na siebie na przykład ciężar prowadzenia takiego permanentnego plebiscytu „bydlak tygodnia” albo „szuja miesiąca” w mediach głównego ścieku. Ja w tym tygodniu nominuję pana Mazurka za wywiad z moją szanowną koalicjantką, konfederatką Kają Godek. Jej dziękuję za wzorową postawę. Liczę na to, że tego typu napaści nie nadwyrężą jej nerwów, a że jednocześnie nie podkopią wiary w ludzi, bo nie wszyscy na szczęście są bydlakami i nie wszyscy są na usługach, nie wszyscy są lokajami z otuliny propagandowej rządzącego kartelu medialnego, politycznego" - podkreślił.

 

 

 

Źródło: YT.com/GrzegorzBraun / NCzas.com