Marcin Najman wraca do MMA! Stanie w klatce naprzeciwko celebryty z programu ''Warsaw Shore''

Marcin Najman wraca do MMA! Stanie w klatce naprzeciwko celebryty z programu ''Warsaw Shore''
fot. screen video PolsatSport.pl

Powiedzieć o Najmanie, że nie jest ulubieńcem publiczności to jakby nic nie powiedzieć. "El Testosteron" za każdym razem robił wokół siebie dużo zamieszania, jednak nigdy nie przenosiło się to na dobrą postawę w walce.

 

Widowiskowe porażki z Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą i ... Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką stały się symbolem nieudolności Najmana. Widzowie za każdym razem witali Częstochowianina głośnym śmiechem i gwizdami.

 

To jednak w żaden sposób nie zraziło Marcina Najmana, który już 8 czerwca ma wyjść do klatki. Jego przeciwnikiem będzie Paweł Trybała, znany bardziej jako Trybson, gwiazda programu "Warsaw Shore". 

 

"Czerwcowa walka ma być częścią gali nowej federacji, w której organizowane będą wyłącznie tzw. Freak Fighty. Ma być to odpowiedź telewizji na internetowy sukces FAME MMA, gdzie rywalizują celebryci, influencerzy i osoby ze świata show-biznesu" - czytamy w serwisie Warszawa.NaszeMiasto.pl, który jako pierwszy poinformował o walce.

 

Panowie już wcześniej kilkukrotnie wyrażali się obraźliwie na swój temat. W trakcie jednej z konferencji doszło nawet do przepychanek i obrzucania się ... słomką ptysiową. Teraz konflikt będzie można zakończyć na zasadach MMA.

 

Źródło: Warszawa.NaszeMiasto.pl / Telewizja Superstacja