Niesiołowski ostro do Schetyny! ''To żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie''

Niesiołowski ostro do Schetyny! ''To żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie''

''Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego – mówi ostro Niesiołowski w rozmowie z „Super Expressem”.

 

''O sprawie Stefana Niesiołowskiego mówiło się na korytarzach sejmowych'' – przyznał niedawno Grzegorz Schetyna. Śledczy zarzucają Niesiołowskiemu, że w zamian za usługi seksualne miał pomagać trzem łódzkim biznesmenom załatwiać milionowe kontrakty.

 

''To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny.''

 

''Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego'' – dodaje polityk dziennikarzom Super Expressu. 

 

Co więcej były kolego z klubu dalaj atakuje lidera PO.

 

''Tą wypowiedzią na mój temat Schetyna pokazał, że jest odrażającą kreaturą. Dlaczego nie poszedł do prokuratury, jeśli coś wiedział?! Powinni go wyrzucić na zbity pysk (…) Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego!'' - powiedział zdenerwowany Niesiołowski.

 

Poseł PO Robert Tyszkiewicz tak skomentował ostre wypowiedzi Niesiołowskiego. 

 

''Chyba żadne ugrupowanie nie wyobraża sobie mieć na liście Stefana Niesiołowskiego, w świetle ujawnionych niedawno informacji. A wypowiedzi tego typu uznać należy za powodowane niczym innym, tylko frustracją''- powiedział poseł PO.

 

Super Express