Grzegorz Braun ostro o karcie LGBT: ''Sodomizacja życia publicznego, promocja dewiacji...'' [WIDEO]

Grzegorz Braun ostro o karcie LGBT: ''Sodomizacja życia publicznego, promocja dewiacji...'' [WIDEO]
fot. screen youtube.com/grzegorzbraun

Kontrowersyjny reżyser i były kandydat na prezydenta RP zdecydowanie nie milnie w profilach społecznościowych. W ostatnich dniach kandydat Konfederacji postanowił skomentować zamieszanie ws. karty LGBT.

 

"Trzeba tym bardziej sięgnąć po dzieci i młodzież. To jest właśnie seksualizacja dzieci, sodomizacja życia publicznego, promocja dewiacji, rozmywanie znaczeń słów, przesuwanie pól znaczeniowych, jak np. „małżeństwo”, „rodzina” czy „normalność”" - stwierdził polityk, starający się o miejsce w Parlamencie Europejskim.

 

Zdaniem Brauna, historia Polski jest tragiczna ze względu na stałe "rozkazy", które wydawane były kiedyś z Moskwy, a teraz Brukseli.

 

"Tu się nic nie zmieniło, bo wykonujemy rozmaite dyrektywy eurokołchozowe i wytyczne, które przechodzą do Polski z zewnątrz, a wylęgły się w głowach rewolucjonistów zasiadających w jakichś gabinetach partyjnych czy lożach masońskich. Ludzi, którzy chcą zniszczenia cywilizacji łacińskiej, normalnego świata. Połapali się już, że z nami, dorosłymi ludźmi, to się słabo udaje. Ani zwycięski marsz Armii Czerwonej ani marsz przez instytucje" - podkreślił.

 

 

 

Źródło: Facebook.com/Grzegorz.Michal.Braun / Telewizja Superstacja