Dramat w rodzinie Zenka Martyniuka. Chodzi o wnuczkę gwiazdy disco polo...

Dramat w rodzinie Zenka Martyniuka. Chodzi o wnuczkę gwiazdy disco polo...
fot. screen youtube.com/akcentofficial

Dziennikarze tabloidu Super Express dotarli do osób które twierdzą, że syn Zenona nadal nie pogodził się ze swoją teściową i to właśnie ona blokuje organizację chrzcin. Kobieta nie została przeproszona obraźliwe wpisy w mediach społecznościowych na swój temat, które rozpowszechniał Daniel Martyniuk. 

 

Syn gwiazdy disco polo zarzucał matce swojej żony m.in. stałe skłócanie pary czy też utrudnianie dostępu do odwiedzin nowo narodzonej córki.

 

"Osobą, która może wszystkich pogodzić, jest Danuta Martyniuk, bo Zenek ciągle koncertuje, nawet wnuczki dobrze nie poznał" – mówi jeden z sąsiadów rodziny Martyniuków. 

 

Faktycznie, w całej historii najważniejsza ma być właśnie żona gwiazdora disco-polo, pani Danuta, która w mediach kreowana jest na prawdziwego obrońcę nieszczęśliwego małżeństwa syna. Jak mówią znajomi rodziny, jest wyjątkowo lubiana w rodzinie i ma dobre kontakty również ze wspomnianą teściową.

 

Jak twierdzą anonimowi rozmówcy, jako jedyna byłaby w stanie przekonać zwaśnione strony do pojednania, problem jednak w tym, że takowego nie chce Daniel Martyniuk. Jego aktywność na kontach społecznościowych wskazuje jednoznacznie, że o przeprosinach nie ma mowy.

 

Dramat rodziny Martyniuków trwa i nie widać, aby w najbliższym czasie miał się zakończyć.

 

Źródło: SE.pl / Telewizja Superstacja