Młode dziewczyny będą załamane. Justin Bieber zawiesza karierę!

Młode dziewczyny będą załamane. Justin Bieber zawiesza karierę!

Znajomi artysty i amerykańskie media twierdzą, że po rozstaniu z Selena Gomez Bieber miał się doszczętnie załamać. Wpadł w alkoholowy cug i depresję. Ponoć by zapomnieć z tego powodu w ubiegłym roku Justin ożenił się z Hailey Baldwin.

 

Bieber miał zmienić swoje hulaszcze życie i zwrócić się w stronę religii i rodzinny. Co więcej, teraz na swoim Instagramie poinformował, że zawiesza karierę muzyczną.

 

Podał bardzo poważne powody, wyjaśniając w szczerym wpisie na Instagramie, że nie jest w stanie koncertować na tym poziomie jak dotychczas:

 

„Pod koniec trasy nie byłem emocjonalnie gotowy, by dać wam najlepsze koncerty, których oczekujecie – napisał, uściślając, że zmienia swoje priorytety: Teraz skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów, które ma większość z nas.”

 

„Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Powrócę ze świetnym „kick-ass” albumem tak szybko, jak to tylko możliwe.” – napisał na swoim Instagramie.

 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. 👑 but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Mar 25, 2019 o 12:18 PDT