Marcinkiewicz stracił pracę przez Isabel? Publiczne ''pranie brudów'' rujnuje karierę b. premiera

Marcinkiewicz stracił pracę przez Isabel? Publiczne ''pranie brudów'' rujnuje karierę b. premiera
fot. PAP

Wszystko przez prywatne problemy byłego premiera, a dokładniej o niepłacone alimenty na byłą żonę. Według informacji podawanych przez media, Kazimierz Marcinkiewicz jest zadłużony na kwotę ponad 100 tysięcy złotych i nie jest w stanie regularnie dokonywać spłat.

 

Według osoby bliskiej otoczenia Grzegorza Schetyny, to właśnie ten fakt, przeważył iż Marcinkiewicz nie otrzymał wymarzonej pracy. Publiczne pranie brudów w tabloidach i serwisach plotkarskich nie wpłynęłoby dobrze na sondaże i mógłby się odbić na wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego.

 

"Kazik przekonywał nas, że ma już wyczyszczone prywatne problemy" - twierdził rozmówca Faktu, który przyznał, że właśnie dzięki deklaracji samego Marcinkiewicza był on uczestnikiem konferencji 1 lutego z udziałem byłych premierów ws. Deklaracji Europejskiej.

 

Niestety, dosłownie chwilę po konferencji do akcji wkroczyła Isabel, która ogłosiła wielotysięczny dług byłego premiera, co spowodowało, że propozycja Grzegorza Schetyny przestała być aktualna.

 

Źródło: Fakt.pl / Telewizja Superstacja