Były oficer CBA składa zawiadomienie dotyczące seksu marszałka Kuchcińskiego z nastoletnią Ukrainką

Były oficer CBA składa zawiadomienie dotyczące seksu marszałka Kuchcińskiego z nastoletnią Ukrainką
Pexels

Celem przestępczych działań kierownictwa CBA miało być zatuszowanie informacji kompromitujących marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. J. wszedł rzekomo w posiadanie nagrania wideo, na którym marszałek obcuje płciowo z nieletnią prostytutką pochodzenia ukraińskiego.

 

"NIE" przytacza fragment zawiadomienia: „…w jednym z trzech podkarpackich domów publicznych (Dubiecko, Krasiczyn, Rzeszów) (…) została zarejestrowana wizyta jednego z najwyższych polityków PiS. Polityk ten miał dopuszczać się czynności seksualnych z nieletnią (prawdopodobnie poniżej 15. roku życia) prostytutką narodowości ukraińskiej o imieniu Rusłana, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 200 § 1 kk. Nagranie to (z domu publicznego) zostało przez OZI przekazane Wojciechowi J. na płycie CD. W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych Wojciech J. uzyskał dodatkowo informację, iż nagrań tego typu jest dużo więcej, a zarejestrowani na nich są przede wszystkim politycy PiS oraz powiązani z nimi biznesmeni z Podkarpacia”.

 

 

fot.PAP/Darek Delmanowicz 

 

OZI w żargonie służb specjalnych oznacza osobowe źródło informacji, czyli zarejestrowaną osobę przekazującą agentowi informacje.

 

Do zawiadomienia załączono liczne dokumenty i dowody, na przykład nagrania - m.in. trwające godzinę i 33 minuty nagranie przesłuchania czy rozmowy J. z funkcjonariuszami Departamentu Operacyjno-Śledczego (DOŚ). Jak czytamy w zawiadomieniu do prokuratury, „W trakcie przesłuchania Wojciech J. ujawnia, że jego OZI nie jest politykiem, ale jest umocowane w strukturach Podkarpacia. Zdradza także, iż politykiem, który został uwieczniony na jednym z nagrań z agencji towarzyskich jest Marszałek Sejmu Marek Kuchciński”.

 

 

O „aferze podkarpackiej” po raz pierwszy dowiedzieliśmy się 12 marca z Radia Zet i „Faktu”. Była to  informacja o znanym polityku PiS korzystającym z usług nastoletniej prostytutki, bez podania konkretnego nazwiska.

 

Źródło: Nie.com.pl