Grzegorz Braun chce batożyć homoseksualistów? ''Jak ktoś wystąpi z projektem, to zastanowimy się''

Grzegorz Braun chce batożyć homoseksualistów? ''Jak ktoś wystąpi z projektem, to zastanowimy się''

Grzegorz Braun w wRealu24 rozmawiał między innymi o powiązaniu homoseksualizmu z pedofilią, a także karach stosowanych wobec homoseksualistów. 

 

Podczas programu kandydat na europosła z Podkarpacia stwierdził, że „sodomici lubią nieletnich”. Jego zdaniem wskazuje na to czysta statystyka.

 

– Naczytałem się wiele wspomnień artystycznych. W świecie seksualnym najczęściej jest to pogoń za młodzieńcem lub nastolatkiem – powiedział Braun. Jak stwierdził lider Konfederacji trzeba takim działaniom postawić tamę.

 

– My tej tamy nie postawimy uprawiając jakieś subtelne dysputy, jakie to my granice postawimy. Trzeba powiedzieć, że to jest przestępcze. Nie negocjujmy granic tolerancji, tylko penalizacji – mówił polityk.

 

Grzegorz Braun stwierdził również, że jego zdaniem słowa o świadomym wyborze w kontekście orientacji seksualnej są wytworem pseudonauki.

 

– Kiedyś po toaletach, a dzisiaj wyciągnęli to na ulicę i paradują, te parady są przewrotnie nazywane paradami równości i tolerancji, to chodzi o to, żeby bezkarne było dobieranie się do nieletnich. Trzeba powiedzieć, że to jest przestępcze i trzeba negocjować tylko ewentualnie, granice penalizacji.

 

Były kandydat na prezydenta Gdańska przytoczył przykład sułtana Brunei, który wprowadził prawo karzące kamienowaniem za stosunki homoseksualne. Reżyser podkreślił, że sam nie jest zwolennikiem takich kar.

 

– Ja na przykład taki radykalny nie jestem, jako dziedzic naszej cywilizacji nie pochwalałbym takich rozwiązań, może nie jestem taki, żebym każdemu nieba przychylił, ale można ze mną negocjować. Kamienowania nie popieram."

 

- Jak ktoś wystąpi z liberalnym projektem batożenia, to wtedy zastanowimy się, czy przeprowadzać to przez Parlament Europejski czy Sejm i Senat warszawski – mówił Braun w programie telewizji wRealu24.

 

wRealu24