Sekstaśmy byłego narzeczonego Dody. Miał zdradzać ją z Rafalalą. ''To było w ramach relaksu''

Sekstaśmy byłego narzeczonego Dody. Miał zdradzać ją z Rafalalą. ''To było w ramach relaksu''
fot. PAP / PAP

"H. przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani, tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie" - napisała Dorota R. w mediach społecznościowych.

 

Kilka godzin później w sprawie głos zabrała transseksualistka Rafalala, która zacytowała wypowiedź Dody i dodała - "Nie przypominam sobie, żeby Doda robiła mi fotki".

 

Według informacji do jakich dotarł dziennik Super Express na taśmach, którymi szantażowano biznesmena, miały być widoczne igraszki miłosne Emila H. i Rafalali. To zupełnie zmienia obraz sytuacji, którą wcześniej przedstawiały media.

 

W wywiadzie udostępnionym w SE.pl transseksualistka potwierdziła, że spotykała się z H., gdy ten był jeszcze narzeczonym Dody.

 

"Tak, to było w tamtym okresie. Akurat byłam wtedy sama. Nie szukałam też nikogo na stałe. To było raczej… w ramach relaksu i zabawy" - powiedziała.

 

"Dla mnie Emil był po prostu miłą osobą, która dawała mi wyszukane prezenty i otaczała opieką, a ja wprowadzałam go w nowe obszary życia seksualnego" - dodała.

 

Źródło: SE.pl / NCzas.com