Izabela znów uderza w Kazimierza Marcinkiewicza. ''Pokazał twarz cwaniaka...''

Izabela znów uderza w Kazimierza Marcinkiewicza. ''Pokazał twarz cwaniaka...''
fot. instagram.com/marcinkiewiczkazimierz // instagram.com/izabela.olchowiczmarcinkiewicz

Była żona polityka powiązanego niegdyś z PiSem, a następnie z partiami opozycyjnymi nie odpuszcza i poraz kolejny atakuje poprzez media społecznościowe. W długim facebookowym wpisie, dokładnie wyjaśnia co dzieje się obecnie w sprawie alimentów, które zarządził sąd.

 

„Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej wpłaty z tytułu zasadzonych alimentów. Kazimierz Marcinkiewicz najwyraźniej czeka na licytację nieruchomości (z której finalnie otrzymam pieniądze) i w międzyczasie spotkanie z prokuraturą. Nie zmienia to faktu, że były premier pokazał nam wszystkim twarz cwaniaka, kogoś kto ma zasady i przepisy w głębokim poważaniu. Czy nastąpiła chęć poprawy? Nie, dlatego takim osobom powinna przysługiwać najostrzejsza kara.

 

Postępowanie Marcinkiewicza zasługuje na potępienie. Bo alimenty płacą panowie zarabiający choćby najniższą krajową, a pan Marcinkiewicz woli ‚stracić twarz’ i wiarygodność aniżeli regulować należności na niepełnosprawnego małżonka. Niesamowite, aczkolwiek prawdziwe. W podobnej sytuacji – nieotrzymywania alimentów – jest wiele kobiet i dzieci pozostawionych sobie poprzez niefrasobliwość czy ignorancje mężczyzn, bo wedle statystyk to oni najczęściej uchylają się od tego obowiazku.

 

Kiedy Polska stanie na wysokości zadania, a raczej kiedy jej obywatele zaczną głośno tępić niealimentację? Jeśli dłużnicy nie poczuwają się, a tym bardziej były premier, który sam przez lata usiłował edukować innych, to ten kraj ‚schodzi na psy’, a wartości ‚do ścieków’. Jeśli były premier ma wyrok sądu i prawo za nic, to jak żyć i czuć się bezpiecznie w takim kraju, gdzie promuje się totalny brak odpowiedzialności?!” - czytamy we wpisie.

 

 

 

Źródło: FB.com/izabel.olchowiczmarcinkiewicz / Telewizja Superstacja