Ten Brytyjczyk uważa się za psa! ''Je z miski, szczeka na innych ludzi'' [WIDEO]

Ten Brytyjczyk uważa się za psa! ''Je z miski, szczeka na innych ludzi'' [WIDEO]

Jak podaje „Daily Mail” Brytyjczyk Kaz James wykorzystuje specjalnie przygotowane kostiumy oraz zachowuje się jak zwykły burek. Lubi przy wszystkich jeść z miski, szczeka na innych ludzi. Jak się okazuje jest też autorytetem wśród ludzi, którym już odwaliło totalnie i zdecydowali się na pieskie życie.

 

Wszytko przez to, że jest autorem książki „How to train a human pup” czyli po naszemu: Jak wytresować ludzkie szczenię. Z tego powodu jako literat i znawca tematu… jest często zapraszany do brytyjskiej telewizji.

 

Sam Brytyjczyk uważa, że już w dzieciństwie zaczął czuć się jak pies, ale jeszcze wtedy system wychowania tłumił jego prawdziwe skłonności. Według niego, dopiero, kiedy stał się dorosły i sam zaczął decydować o własnym życiu, mógł się spełnić totalnie. Więc został psem…

 

„Po raz pierwszy usłyszałem termin „bycia szczenięciem” od „szczeniaka”, którego poznałem online. Następnie poznałem inne „szczenięta” i nauczyłem się zupełnie nowego języka” – stwierdził.

 

„Nie jem przy stołach ludzi, kiedy idę do przyjaciół. Mogę być normalną osobą w restauracji. Jestem wyszkolony i potrafię radzić sobie z ludźmi, ale nie podoba mi się to. To sprawia, że czuję się nieswojo” – wyjaśnia w jednym z wywiadów.

 

„Posiadanie całego futra lub gumowego kostiumu twojej postaci to naprawdę wspaniałe doświadczenie. To daje mi szansę bycia najlepszą wersją siebie, kiedy wychodzę na dwór” – tłumaczy.

 

Kaz James jest także autorem poradnika dla ludzkich psów, z tego powodu był parę razy zapraszany do programów TV w Wielkiej Brytanii.

 

 

https://twitter.com/Channel4/status/735578521787994112

 

Daily Mail