Konflikt wśród uczestników ''Tańca z Gwiazdami''. Celebrytka mocno niezadowolona ze swojego partnera

Konflikt wśród uczestników ''Tańca z Gwiazdami''. Celebrytka mocno niezadowolona ze swojego partnera
fot. instagram.com/tanieczgwiazdami

Pomimo, że para świetnie radzi sobie w programie, to jak informują serwisy plotkarskie, od samego początku, ich współpraca nie układała się dobrze. Za kulisami widać, że celebrytka kompletnie nie rozmawia z partnerem, a uśmiechy widoczne są tylko przy sesjach zdjęciowych.

 

"Tamara i Rafał nie przepadają za sobą i wiedzą o tym wszyscy, którzy pracują przy programie. W ich przypadku sprawdza się powiedzenie, że trafiła kosa na kamień" - mówi anonimowa osoba z produkcji.

 

"Rafał jest niezwykle upartym człowiekiem, który dąży do celu i bardzo dużo wymaga od swoich partnerek. Kiedyś jedna z nich nazwała go nawet tyranem" - dodaje.

 

Zdaniem serwisów plotkarskich, problem nie leży jednak wyłącznie po stronie Rafała Maseraka. Okazuje się bowiem, że Macademian Girl jest osobą z którą współpraca nie należy do łatwych, ze względu na jej charakter.

 

"Z kolei Tamara jest osobą, która ma bardzo silny charakter i nie pozwala sobie na pewne zachowania i odzywki, dlatego kilka razy zwróciła uwagę Rafałowi i to mu się nie spodobało" - czytamy w serwisie party.pl.

 

Źródło: Party.pl / Telewizja Superstacja