Seryjna morderczyni nadal manipuluje mężczyznami, tym razem zza krat

Seryjna morderczyni nadal manipuluje mężczyznami, tym razem zza krat
Twitter/@FBDark1

Dwie z ofiar kobiety były jej współlokatorami, jeden z nich - Łukasz Słaboszewski - był Polakiem. Trzeci zamordowany mężczyzna to właściciel wynajmowanego przez Dennehy mieszkania, a zarazem jej kochanek. Jego ciało odnaleziono ubrane w czarną cekinową suknię.

 

Wszystkie ciała zabójczyni porzucała w rowach pod angielską miejscowością Peterborough.

 

Według znajomego kobiety, wzorowała się na filmie "Bonnie i Clyde" i miała w planach zabójstwo w sumie 9 mężczyzn. Urządziła sobie z premedytacją polowanie, a celem była rozrywka. 

 

"Chcę i potrzebuję się dobrze bawić, po prostu" - powiedziała potem bez zawstydzenia zabójczyni. Mordowanie uznała za "smakowite" i przyznała, że po pierwszym musiała to robić dalej, bo "zasmakowała" w zabijaniu.

 

Przyznała się do wszystkich 3 zabójstw i 2 usiłowań, skazano ją na bezwzględne dożywocie. Siostra Brytyjki nie była zaskoczona, powiedziała: "Myślę, że robiła to, żeby mieć kontrolę nad sytuacją. Zawsze lubiła być szefem."

 

Biegli psychiatrzy zdiagnozowali u skazanej zaburzenie bordeline, antyspołeczne oraz psychopatię.

 

Chociaż osadzona do końca życia, Dennehy nadal jest uważana za bardzo niebezpieczną. Jak wielu innych seryjnych morderców-psychopatów, kobieta posiada grono wielbicieli, którzy piszą do niej listy i nawet proponują małżeństwo. 

 

Zachodzi obawa, że manipulując mężczyznami - a dotyczy to również pracowników służby więziennej - skazana może próbować złagodzić swój wyrok, co również miało już miejsce w historii seryjnych zabójców.

 

Psychiatra sądowy Jeremy Coid stwierdził : "Dennehy jest uwodzicielska. Dysponuje całym wachlarzem trików. Trochę jak prostytutka w barze, to podobny typ zachowania. Flirtowała ze śledczymi, jeden z nich był nawet onieśmielony jej komplementami i specyficznym spojrzeniem - musiał spuścić wzrok."

 

Kobieta otumania zwykłych mężczyzn, opisując w listach intymne szczegóły swoich zbrodni. 

 

Współosadzonym Donnehy miała się chwalić, że zabiła tak naprawdę czterech mężczyzn, nie trzech. 

 

Źródło: Wikipedia, Ladbible.com, Thesun.co.uk.