Szokująca zemsta inceli - ujawniali w sieci wstydliwe sekrety kobiet

Kilkunastu mężczyzn skupionych wokół serwisu wykop.pl pozakładało fałszywe konta i zostało członkami zamkniętej grupy "Dziewczyny - bez tabu" na facebooku. Oczywiście incele udawali, że sami są dziewczynami, które chcą opowiadać o swoim życiu seksualnym, a zwłaszcza o zdradach. Zdobyte informacje, w postaci screenshotów, mężczyźni publikowali na wykopie. 

 

Screen z Wykop.pl
 
Właśnie zdradzające swoich mężów i chłopaków Polki były głównym celem akcji zainicjowanej przez ukrywającego się pod nickiem typbezoszczednosci95 mężczyznę.  Jak twierdzi, chciał on  "demaskować osoby, które zdradzają i oszukują swoich partnerów" i pokazać, że ineternet nie jest miejscem, gdzie można się dzielić wszystkim. "Mam nadzieję, że dziewczyny nauczyły się, że w internecie nikt nie jest anonimowy" skomentował całą sprawę. 
 
demo 24
fot. freepik, Dragana_Gordic
 
Samo udawanie kobiet przez mężczyzn nie jest niczym niezwykłym w sieci, ale już publikowanie fragmentów rozmów z zamkniętego forum wywołało wielka awanturę. Grupę "Dziewczyny - bez tabu" zamknięto, a jej twórczynie wydały oświadczenie: "Takie zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Sam fakt, że grupa powstała nie dla nich, a dla kobiet, powinien dać wiele do zrozumienia. Miało to być miejsce, gdzie kobiety miały szukać ewentualnej pomocy czy wsparcia, a sama atmosfera miała być intymna, aczkolwiek obecność mężczyzn na to nie pozwoliła".  Podkreśliły przy tym, że nie propagują ani nie popierają zdradzania swoich partnerów, a wyrwane z kontekstu fragmenty dyskusji pokazują fałszywy obraz działania grupy.
 
Nie jest to pierwsza antykobieca akcja inceli z wykopu. Jeśli będą tak dalej działać, to chyba ich szanse, że znajdą jakąś dziewczynę, która da się zaprosić na randkę spadną do zera. 
 

 

 
(źr. noizz.pl, wykop.pl)