Channing Tatum przegrał z dziewczyną w jengę. Dzięki temu świat zobaczył jego nagie zdjęcia

Channing Tatum przegrał z dziewczyną w jengę. Dzięki temu świat zobaczył jego nagie zdjęcia
Guma89/CC

39-letni Tatum uważany jest za jednego z najseksowniejszych mężczyzn na Ziemi. Jego dziewczyna, brytyjska piosenkarka Jessie J, wygrała zakład i teraz co najmniej 17.3 osób - bo tylu followersów ma konto Amerykanina - zobaczy jego atrakcyjne ciało prawie w całości.

 

"Nigdy więcej nie zagram z nią w jengę!" napisał Tatum na Instagramie pod zdjęciem.

 

 

Partnerka aktora tak skomentowała fotkę: "Sharing is caring!" (Dzielenie się/udostępnianie to wyraz troski/dbanie).

 

Tatum pod prysznicem zyskał ponad 3 miliony polubień. Z komentarzy internautów: "Nie, nie, grajcie dalej w jengę, serio!"; "Owacje na stojąco dla Was obojga!".

 

W kwietniu 2018 roku Tatum - znany z takich filmów jak "Step Up: Taniec zmysłów", "G.I. Joe: Czas Kobry", "I że cię nie opuszczę" czy "Magic Mike" - rozstał się z żoną. Mają 6-letnią córkę Everly.

 

Pod koniec zeszłego roku media przyłapały go na randkach z 8 lat młodszą wokalistką. Ich miłość jest więc świeża i takie posty jak ten urodzinowy nie powinny dziwić: "Życzę Ci najszczęśliwszego dnia całego wypełnionego miłością i światłem. Pojawiłaś się na tym świecie tego dnia i rozpłomieniłaś go. Jesteś błogosławieństwem dla naszych oczu, uszu i serc. Więc dziękuję Ci za bycie Tobą. Jesteś tak bardzo wyjątkowa. Wszystkiego Najlepszego Kochanie!"

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Colour matching the chair MUAD ✌🏻

Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej) Mar 18, 2019 o 12:28 PDT

 

Źródło: Ladbible.com