Młoda Chinka chciała zjeść ośmiornicę ''żywcem''. Nie spodziewała się makabry [WIDEO]

Młoda Chinka chciała zjeść ośmiornicę ''żywcem''. Nie spodziewała się makabry [WIDEO]
Twitter/@Apotis4stis5

Vlogerka z Chin o pseudonimie Seaside Girl Little Seven relacjonowała na platformie Kuaishou filmik z prób zjedzenia ośmiornicy żywcem. Wideo - mimo że trwa niecałą minutę - szybko stało się hitem internetu z uwagi na wściekły kontratak, jaki przypuścił głowonóg, wpijając się w twarz niedoszłej smakoszki.

 

 

Seaside Girl (Dziewczyna z Wybrzeża) mieszka w  Lianyungang, porcie nad Morzem Żółtym. Konto w chińskiej aplikacji służącej publikowaniu krótkich filmików założyła ledwo dwa tygodnie temu. Określa się jako wielka fanka szeroko pojętych owoców morza - zamieściła wcześniej nagrania siebie rozkoszującej się rozgwiazdą i homarem.

 

Jednak z ośmiornicą nie poszło już tak łatwo. Jak wiadomo, to piekielnie inteligentne stworzenia, istnieje nawet teoria, że te głowonogi są kosmitami żyjącymi blisko nas pod przykrywką.

 

Dziewczyna miała i tak sporo szczęścia, bo ośmiornica postanowiła w końcu odpuścić i dać jej tylko nauczkę.

 

Jak na ironię, w poprzednim wideo Dziewczyna z Wybrzeża narzekała, że jej publikacje nie spotykają się z wystarczającym zainteresowaniem. Teraz wreszcie ma sławę, o której marzyła. Jednak za jaką cenę!

 

Źródło: Boredpanda.com