Korwin-Mikke atakuje. ''Nie ma dla mnie różnicy pomiędzy Hitlerem, Kaczyńskim a Tuskiem''

Korwin-Mikke atakuje. ''Nie ma dla mnie różnicy pomiędzy Hitlerem, Kaczyńskim a Tuskiem''

Były prezydent miał zaatakować w niej wyborców Konfederacji, z kolei prezes partii KORWiN porównał go bez ogródek do Hitlera! I nie tylko jego...

 

Przypomnijmy, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy nie przekroczyła progu wyborczego, uzyskując nieco ponad 4.50 procent głosów. Ten wynik mocno zaniepokoił byłego Prezydenta Polski – Aleksandra Kwaśniewskiego.

 

"Rozumiem, że młodzi ludzie są antyestablishmentowi, ale to, że tyle głosów dostaje partia rasistowska, antysemicka, jest przerażające. Albo młodzi nie wiedzą, na kogo głosują i robią to dla beki, albo idą w kierunku ksenofobii i nacjonalizmu. Ten wynik jest prawdziwą katastrofą"– stwierdził w TOK FM.

 

Na tą wypowiedź zareagował na swoim Facebooku prezes partii KORWiN.

 

"Po raz kolejny mówię wyraźnie, że nie ma dla mnie różnicy pomiędzy Hitlerem, Kwaśniewskim, Kaczyńskim a Tuskiem" – napisał Korwin-Mikke.

 

"Te czerwone świnie różnią się metodami, ale cel pozostaje ten sam. Dlatego tacy ludzie jak Pan Kwaśniewski w wolnej Polsce pójdą siedzieć" – dodał były europoseł.

 

Źródło: Facebook