Szokujące ogłoszenie Lorda Kruszwila. Oferuje 20tys. zł kobietom w zamian za odwdzięczenie w naturze

Szokujące ogłoszenie Lorda Kruszwila. Oferuje 20tys. zł kobietom w zamian za odwdzięczenie w naturze
fot. screen youtube.com/lordkruszwil

Tym razem jednak, Marek zdecydowanie przesadził. Ratowanie statystyk odbyć się miało przy pomocy kobiet, które dosłownie sprzedałyby się za 20 tysięcy złotych.

 

Jeżeli masz duże cy*e, zaje***tą du*ę, jesteś dobra z r*ja, to odzywaj się do mnie na priv. 20 tysięcy na zakupy dla Ciebie, a Ty płacisz w naturze - miał mówić młody youtuber w jednym ze swoich najnowszych filmów.

 

Sprawę natychmiast nagłośnił specjalista ds. mediów społecznościowych Wojciech Kardyś, który zacytował słowa "twórcy" na twitterze i rozpętał prawdziwą burzę wokół filmu. Ten bardzo szybko zniknął z sieci, a autorzy uznali, iż nie będą komentować sprawy, udając, że "nic się nie stało".

 

Nawet jeśli uznamy, że ostatni film to "wpadka", którą twórcy kanału chcieli ukryć, to jednak warto spojrzeć na pozostałe filmy na kanale. Milionowe odsłony generują bowiem odcinki, w których to Lord Kruszwil proponuje kobietom pieniądze w zamian za pocałunki, czy też rozbieranie się w miejscach publicznych.

 

Młodzi widzowie za każdym razem są zachwyceni, gdy na ekranie swoich monitorów mogą zobaczyć, jak nastoletnie dziewczyny w zamian za kilkaset złotych, w miejskim parku zdejmują spodnie bądź całują wskazanych przez twórcę mężczyzn.

 

Źródło: youtube.com/lordkruszwil / twitter.com/wojtekkardys / Telewizja Superstacja