W Grodzisku Mazowieckim ojciec porwał 5-letniego synka. Mężczyzna nie żyje. Policja prosi o pomoc

Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim poinformowała w czwartek o trwających poszukiwaniach 5-letniego Dawida Żukowskiego. "Matka dziecka zgłosiła zaginięcie syna około północy" - powiedziała PAP asp. szt. Katarzyna Zych.

Według informacji policji w środę ok. godz. 17 ojciec dziecka, 32-letni mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego, zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godz. 20.52. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony na torach kolejowych.

 

 

Policja zwraca się o pomoc do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

"Cały czas szukamy dziecka. To jest dla nas najważniejsze. Dziecko może być bez opieki, może potrzebować pomocy. Dlatego prosimy wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu dziecka, o pilną informację" - apeluje Zych.
 
PAP