Boi się wychodzić z domu, bo przypomina Brada Pitta. Dramat seksownego budowlańca

Boi się wychodzić z domu, bo przypomina Brada Pitta. Dramat seksownego budowlańca
Twitter/@NetworkofnewsUK

Niecodzienny dramat mężczyzny trwa już od dekady. "Nigdzie nie mogę wyjść! Nie mogę iść do sklepu, bo już widzę ekspedientki trącające się łokciami i szepczące do siebie: >To Brad Pit!!!<."

 

33-letni oksfordczyk sam nie widzi tego podobieństwa, ale tysiące ludzi chyba nie mogą się mylić? Tyle mniej więcej osób zaczepiło go w ostatnich latach, czy to na ulicy, czy poprzez media społecznościowe. Jego przykład pokazuje znaną, choć trudną dla wielu do uwierzenia prawdę, że sława szczęścia nie daje - czasem wręcz je odbiera!!!

 

"Nie należę do gości przekonanych, że świetnie wyglądają. Miałem kilka dziewczyn, ale nigdy bym nie pomyślał, że jestem obiektem masowych kobiecych fantazji!" - przekonuje skromy pracownik budowlanki.

 

 

Co prawda Brytyjczyk nosi zarost bardzo podobny do tego, którym szczyci się znany aktor, jednak Nathan twierdzi, że nie znosi być w centrum uwagi, a uszczęśliwia go szczęście innych.

 

Jak wielkim dramatem może być podobieństwo do globalnego amanta, może świadczyć fakt, że matka dziecka 33-latka z tego dokładnie powodu postanowiła go porzucić! Miała serdecznie dosyć dziewczyn obskakujących jej faceta i błagających o selfie czy autograf.

 

Jednak nie ma tego złego, a każdy kij ma dwa końce. Bycie klonem Pitta sprawiło, że budowlaniec poznał swoją kolejną partnerkę. Kobieta odezwała się do Nathana na Facebooku, pełna podziwu dla jego wyglądu. Gdy zaprosił ją na kolację, była przerażona. Powątpiewała w autentyczność jego fotografii.

 

 

Ostatecznie para przypadła sobie do gustu, są razem już niemal rok, a kobieta nie jest w ogóle zazdrosna o kłębiące się dookoła fanki. "Nathan i ja śmiejemy się serdecznie z tych sytuacji - mówi partnerka Brytyjczyka - Szkoda tylko, że nie jestem sobowtórką Angeliny Jolie!".

 

Cała ta historia sprawiła, że Nathan reaguje już na imię Brad i nie inaczej zwracają się do niego jego koledzy z placu budowy. 

 

Dzięki swojemu wyglądowi mężczyzna dorabia w show-biznesie, między innymi występując w rozmaitych programach telewizyjnych.

  

źródło: Ladbible.com