To nie żart! Hitler skazany za pedofilię. Miał molestować 13-letnią dziewczynkę

To nie żart! Hitler skazany za pedofilię. Miał molestować 13-letnią dziewczynkę
screen youtube.com/tag24dressden

O sprawie poinformował brytyjski Daily Mirror, a w ślad za nim sprawę zbadali również dziennikarze izraelskiego Jerusalem Post.

 

Według dziennikarzy, którzy zajęli się sprawą, Romano-Lucas Hitler to ostatni żyjący Adolfa Hitlera. Jak on sam twierdzi, po śmierci rodziców został oddany do klasztoru, z którego został adoptowany przez Polską rodzinę. Gdy osiągnął pełnoletność powrócił do Niemiec i obecnie mieszka w Goerlitz.

 

Nie biografia Hitlera jest jednak najważniejsza, a fakt, iż ma on obecnie poważne problemy z prawem. Mężczyzna został skazany na napastowanie 13-letniej dziewczynki o imieniu Ania. Sprawę nagłośnił ojciec dziewczynki, który opowiedział, jak doszło do przestępstwa.

 

Wystawiłem garaż na sprzedaż, a Hitler odpowiedział na ogłoszenie. Jednak kiedy się pojawił, wydawało się, że nie interesuje go garaż, tylko Ania – opowiada ojciec 13-latki.

 

Zwabił ją do swojego mieszkania słodyczami, przyniósł jej ubrania i plastikowe kwiaty, a nawet zaoferował, że ją poślubi – dodał.

 

Według śledczych, Hitler po zaprowadzeniu dziewczynki do mieszkania molestował ją. Choć sam tłumaczył w sądzie, że jedynie "cieszył się towarzystwem Ani".

 

Sędziowie nie uwierzyli jednak w zeznania mężczyzny. Został skazany przez sąd na karę ... grzywny w wysokości 800 euro.

 

Źródło: Mirror.co.uk / Telewizja Superstacja