''Diabelskie dziecko'' spojrzało matce prosto w twarz. To było USG grozy

''Diabelskie dziecko'' spojrzało matce prosto w twarz. To było USG grozy
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay/karlajara

17-letnia Iyanna Carrington opisała swoje wrażenia w brutalnie szczery sposób: "To piep***ny dziwoląg!". Nastolatka z Wirginii rozwinęła na szczęście swoją wypowiedź: "W życiu czegoś takiego nie widziałam. Już teraz bardzo kocham to diabelskie dziecko."

 

"Chciałam tylko sprawdzić płeć. Pokazali mi jej twarz i najpierw mała wydawała się normalna. W głębi duszy wiedziałam od dawna, że to dziewczynka. Jednak kiedy położna znowu zrobiła zbliżenie twarzy maleństwa, spojrzało prosto na mnie właśnie tak!". - kontynuuje Iyanna.

 

 

17-latka nie szczędzi szczegółów pamiętnego USG. Widać, że było to dla niej wielkie przeżycie: "Przestraszyłam się na początku, kiedy tak nagle pojawiła się na ekranie jej twarz - w gabinecie było zupełnie ciemno! Większość dzieci chowa się przed kamerą. Ta mała jest odważna!". 

 

"Powiedziałam: Ona wygląda jak duch! Lekarz na to - Taaak, ale to zupełnie normalne. Wygląda na nieco zwariowaną." - relacjonuje dalej 17-latka. 

 

Dziewczyna podzieliła się zabawnym zdjęciem na Facebooku. Masa osób w komentarzach podała w wątpliwość autentyczność tego skanu! 

 

Raleek - ojciec dziwnego malucha - był obecny podczas badania. Ma już dwóch synów, więc bardzo się cieszy z płci nowego potomka. "Kiedy zobaczyliśmy to ujęcie wspólnie, nie mogliśmy przestać się śmiać. Widać, że mała będzie piękna: ma mały nosek!" - wspomina przyszła mama. 

 

 

Ladbible.com