Ojciec nieżyjącego ukochanego Ariany Grande ma wiadomość dla dilera. Jest wulgarna! [WIDEO]

Ojciec nieżyjącego ukochanego Ariany Grande ma wiadomość dla dilera. Jest wulgarna! [WIDEO]
Nicolas Völcker/CC

Spotkanie odbyło się w rocznicę śmierci amerykańskiego rapera (rocznik 1992), byłego partnera piosenkarki Ariany Grande. Ojciec chłopaka powiedział też: " Gdy wielu z nas było młodych, łącznie ze mną, eksperymentowało z narkotykami. Ale dziś jest inny sku***ny świat i potrzeba tylko niewiele - naprawdę niewiele fentanylu i kokainy - i jesteś trupem. Narkotyki są mieszane z fentanylem - każdy rodzaj narkotyków. I jedyna rzecz, którą bym wam powiedział, to: Nie ryzykujecie. Nie warto."

 

 

Diler muzyka został w końcu przez policję dorwany - w Los Angeles - po niemal rocznym śledztwie. 28-letni Cameron James Pettit prawdopodobnie sprzedał MacMillerowi podróbki leków, od których ten był uzależniony. To na pewno nie wszystko, jako że akt oskarżenia przeciwko handlarzowi śmierci wynosi aż... 42 strony!

 

fot.Emma/CC 

 

Tuż przed śmiercią były Ariany Grande (zerwała z nim właśnie z powodu narkotyków!) wysłał do dilera wiadomość z prośbą o dostarczenie mu "percs" - silnych, uzależniających leków przeciwbólowych z fentanylem. W Stanach Zjednoczonych używanie tego typu "painkillerów" to ogromny problem społeczny.

 

MacMiller zmarł 7 września 2018 roku we własnym domu w Studio City (dzielnicy Los Angeles) po przedawkowania narkotyków, alkoholu i leków. 

 

 

Eska.pl