Irańska Angelina Jolie aresztowana. Czego się dopuściła oszpecona instagramerka? [WIDEO]

Irańska Angelina Jolie aresztowana. Czego się dopuściła oszpecona instagramerka? [WIDEO]
Twitter/myfacehunter

Ktoś doniósł na nią na policję. Miała nielegalnie wejść w posiadanie nieruchomości, bluźnić, łamać irański dress code oraz namawiać młodych ludzi do... korupcji! Po koncie na Instagramie, które śledziły setki tysięcy ludzi, nie ma już nawet śladu.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#کامنت_لایک_فالو_یادتون_نره❤️🔚🔙🔝 #sahartabar #tarsnak واقعا حیف تو دختر😣

Post udostępniony przez Shirix (@model_faces_irani) Sie 4, 2018 o 3:25 PDT

 

Sahar przeszła około 50 operacji plastycznych. Do tego nosi mocny makijaż, czasem jest to wręcz charakteryzacja, no i - jak to w mediach społecznościowych - mocno edytuje swoje foty i filmiki. Dlatego wielu domniemuje, że ekstremalny wygląd to ściema i inscenizacja influencerki. 

 

 

Sama Tabar poniekąd to potwierdziła, publikując niedawno zestawienie zdjęć siebie w realu i na Instagramie. Różnica jest porażająca. Kobieta przyznaje, że powiększyła usta, ale to wszystko. Nie jest też tak anorektycznie chuda, jak wynikałoby z fot krążących w sieci (mówiło się o 40 kilogramach). Nigdy nie chciała przypominać Angeliny Jolie, "po prostu się zgrywała". A więc to wszystko magia Photoshopa? Pytanie tylko - po co Iranka jej używa w tak radykalny sposób? I co jest w końcu prawdą, skoro jedynym dowodem jest kolejne zdjęcie wrzucone do sieci?

 

Nie wiadomo, z jaką karą może się liczyć zatrzymana instagramerka.

 

Ladbible.com