Kossakowski poddany siłom demonów! Lwowska wiedźma w akcji [FOTO]

Kossakowski poddany siłom demonów! Lwowska wiedźma w akcji [FOTO]
fot. Instagram

Przemek Kossakowski znany jest ze swoich niestandardowych programów na antenie TTV. W swoim programie “Wtajemniczenie”, gwiazdor wyrusza w ekstremalne podróże, gdzie sprawdza swoje granice pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

 

Raz dziennikarz był zakopany w ziemi w Rosji, raz walczył na kije w Etiopii. Ostatnio podróżnik na swoim Instagramowym profilu podzielił się z fanami czego doświadczył na Ukrainie podczas kręcenia czwartego sezonu programu.

 

– Kryzys wiary toczy świat i z piekła już dawno nie cuchnie siarką. Kto dziś w ogóle wie jak cuchnie siarka? Współczesne piekło znać stopionym plastikiem, a współczesny diabeł jest frasobliwym, bo jakkolwiek ma wiele polubień to jego kapłani są ateistami – zaczyna swoją opowieść.

 

W opisie Kossakowski opowiada o lwowskiej wiedźmie, która zajmuje się czarną magią.

 

– Jak dotychczas, skonstruowane przez nią czary zabiły około dwustu osób. A może więcej? A może mniej? Ona sama nie wie, ona się tym nie zajmuje, ona jest artystką w swoim fachu i nie zajmuje się liczeniem, statystykami i inną wulgarną buchalterią. Takimi rzeczami zajmuje się demon którego do siebie przywiązała i który jest kimś na kształt jej asystenta – napisał gwiazdor.

 

Źródło: Instagram

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kryzys wiary toczy świat i z piekła już dawno nie cuchnie siarką. Kto dziś w ogóle wie jak cuchnie siarka? Współczesne piekło znać stopionym plastikiem, a współczesny diabeł jest frasobliwym, bo jakkolwiek ma wiele polubień to jego kapłani są ateistami. Valeria jest młoda, ma przycięte równio nad ramionami farbowane włosy i jasnoszare oczy. Kiedy się uśmiecha wygląda jak dzieciak, kiedy się nie uśmiecha wygląda jak posępna uczennica.  Zdobyła pewną popularność, biorąc udział w siedemnastym sezonie ,,Bitwy Ekstrasensów”, osobliwym, telewizyjnym talent show dla magów, emitowanym w ukraińskiej telewizji. Z programu odpadła stosunkowo szybko, nie mniej jednak, w życzliwej pamięci telewidzów zapisała się przez łatwość z jaką rzucała klątwy na innych uczestników rozgrywki. Bo klątwy to jej specjalność. Jak dotychczas, skonstruowane przez nią czary zabiły około dwustu osób. A może więcej? A może mniej? Ona sama nie wie, ona się tym nie zajmuje, ona jest artystką w swoim fachu i nie zajmuje się liczeniem, statystykami i inną wulgarną buchalterią. Takimi rzeczami zajmuje się demon którego do siebie przywiązała i który jest kimś na kształt jej asystenta. Obowiązki ten demon ma różne, sprawdza legitymację moralne zleceniodawców, potwierdza bezsporność zbrodni za które kogoś pobłogosławi mroczny pocałunek klątwy, ale jego najważniejszą rolą jest dbać by jego pani włos z głowy nie spadł. I dlatego Valeria nie boi się opowiadac jak to zabija bliźnich czarami. Z takim demonem drodzy Państwo, to ona sobie może mówić co chce. Ja się zgodzę się, że to wszystko wydaje się dość ekscentryczne. Z mojej jednak perspektywy najważniejszym było, że lwowska wiedźma upuszczając mi krew zadbała o dezynfekcję powstałej rany oraz używała do sprowokowania krwawienia, sterylnych narzędzi. Chociaż, jeżeli wolno było by mi poddać jednak warsztat pracy Valerii pewnej krytyce, to w mojej ocenie, rytualny nóż należałoby naostrzyć nieco staranniej. WTAJEMNICZENIE. ODCINEK UKRAINA. ŚRODA. GODZINA 22.30. TELEWIZJA TTV. ZAPRASZAM.

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) Wrz 30, 2019 o 2:22 PDT