Anna Lewandowska ma poważne problemy? ''Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona'' [FOTO]

Anna Lewandowska ma poważne problemy? ''Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona'' [FOTO]
fot. Instagram

Brak humoru i smutek Anny Lewandowskiej, może jak sugerują fani wynikać z problemów zdrowotnych jej męża. Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski niedługo ma przejść poważną operację. Piłkarz Bayernu musi poddać się jej by usunąć przepuklinę pachwinową.

 

Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie."

 

"Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że, jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda?” – pisze wyraźnie czymś zmartwiona Anna Lewandowska na Instagramie.

 

Anna zachęciła także fanów do nauki radzenia sobie z emocjami i mówieniu o nich. Anna Lewandowska przyznała, że ma w życiu gorszy moment i sporo problemów spadło jej na głowę.

 

Poniżej zdjęcie smutnej Anny Lewandowskiej. 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋ Rzadkooooo, bo rzadko to fakt🙈, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨ Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie 👍 ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ ANN ❤️✨ #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Lis 4, 2019 o 7:24 PST