O nas

Superstacja


Nadajemy szybko, nie nudzimy, błyskawicznie zmieniamy tematy. Mówimy głośno, nie owijamy w bawełnę, nie boimy się. Młodzi, energiczni dziennikarze i prezenterzy na tle nowoczesnej grafiki. Nie dźwigamy kamer. Jeśli coś się dzieje, to wyciągamy komórki i kręcimy.

 

Nasi widzowie wysyłają do nas swoje filmy jeśli coś ich wkurzy. Od razu dajemy je na antenę. W każdej godzinie 4 szybkie serwisy po niecały kwadrans każdy. Dwa informacyjne (o pełnej godzinie i pół do), jeden interwencyjny (piętnaście po) i na deser celebrycki (za piętnaście).

 

Informacyjny - to kryminały i zbrodnie, czyli jak człowiek mógł to zrobić człowiekowi, to tragiczne wypadki drogowe ku przestrodze, to porady jak korzystać ze swoich praw, to wieści z kraju i ze świata - czasem śmieszne, czasem smutne. Prostym językiem, kawa na ławę.

 

Interwencyjny - szef nie zapłacił pensji? ZUS nie przyznał renty? Zwolnili ludzi z pracy bez przyczyny? Sąsiad dokucza? Urząd nie uznał słusznego odwołania? Ktoś Cię oszukał? O tym jest ten serwis. O Twoich prawach i w Twojej obronie.

 

Celebrycki - informacje i ploteczki z czerwonego dywanu. Kto z kim w serialu i kto z kim w Tańcu z Gwiazdami? Gwiazdy randkują, bawią się, pozują na ściance. Nie zabraknie paparazzi. Wesoło i z humorem.© Superstacja TV 2020