Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
SuperTemat. KoronaKryzys
codziennie 13:00-18:00
SuperTemat. KoronaKryzysGospodarze programu na żywo rozmawiają z każdym, kto chce opowiedzieć, jak wygląda jego dzień w czasie pandemii koronawirusa.
SuperTemat
codziennie 17:00 i 21:00
SuperTematAgnieszka Ludwisiak-Wypior broni Twoich praw w studiu, do którego zapraszamy bohaterów i specjalistów. Reporterzy SuperTematu są wszędzie tam, gdzie dzieje się ludzka krzywda.
SuperShow
codziennie 14:00 i 22:00
SuperShowPaulina Koziejowska dowie się od gwiazd tego, co zawsze chciałeś o nich wiedzieć. W godzinnym programie także Loża Szyderców komentująca najbardziej gorące newsy z show-biznesu.
SuperNews
codziennie 13:00 i 16:00, 18:00 i 20:00
SuperNewsTo kryminały i zbrodnie, czyli jak człowiek mógł to zrobić człowiekowi, to tragiczne wypadki drogowe ku przestrodze, to porady jak korzystać ze swoich praw, to wieści z kraju i ze świata - czasem śmieszne, czasem smutne. Prostym językiem, kawa na ławę.
SuperInterwencje
codziennie 15:00 i 19:00
SuperInterwencjeSzef nie zapłacił pensji? ZUS nie przyznał renty? Zwolnili ludzi z pracy bez przyczyny? Sąsiad dokucza? Urząd nie uznał słusznego odwołania? Ktoś Cię oszukał? O tym jest ten serwis. O Twoich prawach i w Twojej obronie.
SuperGwiazdy
codziennie 13:30 i 16:30
SuperGwiazdyInformacje i ploteczki z czerwonego dywanu. Kto z kim w serialu i kto z kim w Tańcu z Gwiazdami? Gwiazdy randkują, bawią się, pozują na ściance. Nie zabraknie paparazzi. Wesoło i z humorem.
Interwencja
poniedziałek-czwartek 23:00
InterwencjaHistorie i dramaty zwykłych ludzi. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.
Emil pogromca mandatów
codziennie 0:00
Emil pogromca mandatówPogromca mandatów wyrusza w Polskę, aby interweniować w obronie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych.
© Superstacja TV 2020